ubezpieczenia

Zdrowie to nie tylko trening i dieta, ale również środki finansowe, które pomogą nam o nie zadbać. Praktycznie każdy z nas miał w życiu nieprzewidziane zdarzenie w wyniku którego potrzebował wsparcia finansowego. Specjalnie dla Ciebie przygotuję ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kasia Widomska Wosińska - ubezpieczenia NNW

NNW to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków skutkujących trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią Ubezpieczonego. Ubezpieczyć może się tak naprawdę każdy, kto chce uchronić siebie i swoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. Ten rodzaj polisy może się okazać szczególnie przydatny dla osób uprawiających sport, dla dzieci i młodzieży szkolnej, dla osób wyjeżdżających na wakacje. Zakres polisy jest elastyczny i możesz go bez problemu dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań. Możesz wykupić tylko ubezpieczenie NNW (np. dla dzieci w żłobku, dla dzieci w przedszkolu, czy szkolne), albo w pakiecie (np. z ubezpieczeniem OC samochodu). Jeśli ulegniesz takiemu zdarzeniu , towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci Tobie lub Twoim bliskim świadczenie, które pomoże opłacić koszty leczenia i rehabilitacji oraz wypełni lukę finansową spowodowaną nieobecnością w pracy.
Elastyczna konstrukcja ubezpieczenia pozwala na dopasowanie poziomu ochrony do potrzeb i preferencji osób indywidualnych, rodzin oraz uczniów i pracowników placówek oświatowych. 

Przykładowe rodzaje świadczeń :
– śmierć ubezpieczonego
– trwały uszczerbek na zdrowiu
– czasowa niezdolność do pracy i nauki
– koszty leczenia
– pobyt w szpitalu w skutek NNW
– koszty rehabilitacji
– assistance : infolinia medyczna ,organizacja wizyty lekarza, pielęgniarki czy rehabilitanta

Kasia Widomska Wosińska - ubezpieczenia zdrowotne

Dostęp do placówek medycznych, a szczególnie lekarzy specjalistów jest mocno utrudniony, dlatego opcja prywatnej opieki medycznej jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie w dobie kryzysu Covid 19.

Jedną z opcji godnych polecenia jest Compensa Zdrowie. Ubezpieczenie dedykowane jest dla osób indywidualnych oraz rodzin, oczekujących opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Zapewnia szybki, nielimitowany i bezgotówkowy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w ramach prywatnej opieki medycznej grupy LUX MED i placówek współpracujących.

Zalety ubezpieczenia :
-bezgotówkowy dostęp do konsultacji i badań w sieci około 1000 placówek medycznych – placówek własnych grupy LUX MED. oraz placówek współpracujących na terenie całego kraju
-duży wybór lekarzy specjalistów dostępnych bez skierowań i bez limitów
-szeroki zakres badań diagnostycznych.

Istnieje możliwość przygotowania oferty : PZU Zdrowie, oraz Signal Iduna

Kasia Widomska Wosińska - ubezpieczenia życiowe

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie które oferuje znacznie więcej, niż tylko wsparcie finansowe dla Twoich bliskich na wypadek, gdyby Cię zabrakło. To także ochrona w ponad 50 życiowych sytuacjach i assistance medyczny, dzięki którym szybciej powrócisz do formy na przykład po wypadku lub nagłej chorobie. Oprócz uszczerbku na zdrowiu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem we wszystkich wariantach dostępny jest Pakiet Medyczny który zapewnia pomoc specjalistów m. in. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pielęgniarki, opiekę domową po hospitalizacji, wizytę położnej po porodzie oraz treningi personalne po urodzeniu dziecka na kwotę 1000zł, oraz ofertę ubezpieczenia zdrowotnego.
Istnieje możliwość przygotowania oferty pod Cesję.